Horoskop tygodniowy - Skorpion od 22 do 28 lipca

Możesz w  tym tygodniu  starać się pokonywać wszelkie swoje wewnętrzne opory, które pojawia się na Twej drodze. Cokolwiek odkryjesz, to działaj raczej emanując spokojem. Będziesz kimś, kto  nie będzie chciał wchodzić w żadne układy z innymi. Samotność dobrze uczyni zbłąkanej duszy, oczyści potrzebne pokłady podświadomości.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy SKORPION od 15 do 21 lipca

W pracy możesz mieć jakiegoś rodzaju konfliktową sytuację z kolegą, szefem, osobą na stanowisku itp. Jeśli uznasz, że zostałeś nieuczciwie potraktowany, możesz chcieć się zemścić w jakiś sposób. Niektóre sprawy będą się opóźniać się w najbliższych dniach, co może przynieść pewne korzyści pod postacią lepszej atmosfery w firmie i rozluźnienia kontaktów. Jeśli jednak otrzymasz dodatkowe zadania zawodowe lub spadną na Ciebie obowiązki, których się nie spodziewałeś, zastanów się, zanim odmówisz. Karty ostrzegają, że odmowa może wpłynąć niekorzystnie na Twoją sytuację. Choć w firmie może zapanować przez pewien czas atmosfera plotek i unikania bezpośrednich rozmów, to w dalszej perspektywie powinien nadejść spokój, a relacje między ludźmi powinny wrócić do równowagi. W sferze prywatnej możesz za bardzo separować się od pewnych osób, w szczególności możesz unikać wiadomości ze strony kobiety, ale mogą wyniknąć z tego kłopoty w dalszej przyszłości.  Warto więc odebrać telefon lub odpowiedzieć na maila, jeśli go dostaniesz. Single mogą przekładać na później szczere rozmowy lub kontakt z kimś, kto uważa Cię za interesującą osobę, choć Wasza znajomość się urwała. Ewentualne żarty ze strony przyjaciół ukierunkowane na namówienie Cię do zgody, przyniosą odwrotny efekt.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion od 8 do 14 lipca

Skorpiony raczej nie będą zadowolone. Te z początku znaku Czekaja niespodzianki szkoda, że nie będą miłe. Stanowczo nie będą popularne w towarzystwie ani lubiane, a druga połowa może mieć jakieś pretensje i żale. Warto przeczekać i nie szukać na siłę ani uznania ani miłości. Te z końca znaku mają szanse na korzystne zmiany.

wróżka Agra Ezolinia WróżbyHoroskop tygodniowy – SKORPION od 1 do 7 lipca 
 
W pracy czas korzystny pod warunkiem, że nie będziesz obawiał się odrobiny ryzyka, inwestycji, bez skłaniania się do przesadnego zabezpieczania swoich zasobów materialnych. Jeśli szukasz nowych możliwości w sferze zawodowej, chcesz rozpocząć nowy, ciekawy projekt, będzie trzeba się zaangażować. Z negocjacji zawodowych wynikną konkretne propozycje i czeka Cię pracowity okres, bardzo dynamiczny, który możesz wykorzystać do własnego rozwoju. Będziesz trzymał się przy tym skrupulatnie przepisów lub zasad panujących w Twojej firmie. To korzystny okres dla wszelkich przedsięwzięć, a w dalszej perspektywie możesz poszerzyć swoje kontakty zawodowe. 

W sferze prywatnej będziesz mieć skłonność do impulsywnego postępowania, choć jeśli Twoje zachowanie zostanie odebrane konfliktowo, nie znajdziesz chętnej osoby do dyskusji, bo nikt nie zechce kontynuować rozmów, z których mogą wyniknąć kłótnie. To dobry moment, aby przyjrzeć się przeszłym wydarzeniom, gdyż odkryjesz, że Twoje rozczarowania miały związek z sytuacjami, kiedy zanadto ponosiła Cię wyobraźnia, kiedy nie trzymałeś się faktów lub dałeś się omamić kłamstwu. Warto podejść do spraw bardziej realistycznie, bo na złudzeniach nie zbudujesz swego szczęścia. Panowie mogą interesować się kobietą prowadzącą własny biznes, a i panie spod znaku Skorpiona mogą porównywać się do takich osób. Single będą mieć trudność, aby poznać kogoś, kto odwzajemni ich zainteresowanie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – SKORPION od 24 do 30 czerwca 

Ważne będzie, abyś w przypadku jakikolwiek problematycznych sytuacji z innymi, opierał się tylko na faktach, a jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, poszukaj informacji i konkretnej wiedzy na ten temat. Możesz mieć skłonność do dopowiadania sobie pewnych rzeczy opierając się na swoich wyobrażeniach o sytuacji. Obojętnie czy będziesz załatwiać sprawy urzędowe czy pomagać komuś bliskiemu w takich sprawach lub wyjaśnieniach wątpliwości, zwróć uwagę, czy nie wybiegasz poza wiedzę, którą posiadasz i nie tłumaczysz sobie lub komuś sytuacji opierając się na domysłach lub tym, co wydaje Ci się prawdą. Nie licz na docenienie dobrych chęci, jeśli zabraknie konkretów. Może braknąć Ci odwagi by się do kogoś odezwać w przypadku kontaktów przerwanych. 

W sprawach zawodowych to moment, kiedy trzeba bardzo skupić się na pracy i zadbać o nią najlepiej jak potrafisz. Nastawienie będziesz mieć pozytywne, nic nie będzie Cię ograniczać, będziesz przyjaźnie nastawiony i możesz polegać na intuicji. 

Nie doszukuj się u siebie problemów zdrowotnych i nie nastawiaj się, że takie się pojawią, bo nic takiego nie będzie miało miejsca. W przypadku kontaktów zawodowych z innymi ludźmi, może okazać się, że nie jest to najlepszy moment do omawiania różnych spraw, gdyż inni będą zajęci zupełnie innymi projektami, zadaniami i skupią się  na tym.

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Skorpion - od 17 do 23 czerwca

Chętnie udzielisz w tym tygodniu pożyczki czy zapomogi finansowej komuś, kto będzie tego potrzebować. Chętnie też odstąpisz od wszelkich, wynikających z tego faktu, pożytków.  Chętnie również zaangażujesz się w działania charytatywne na większą skalę szukają swojego spełnienia i wsparcia. Nie martw się tym, co będzie później. Skup się na sytuacji dzisiejszej.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Skorpion od 10 do 16 czerwca

Skorpiony raczej nie będą zadowolone. Te z początku znaku czekają niespodzianki - szkoda, że nie będą miłe. Stanowczo nie będą popularne w towarzystwie ani lubiane, a druga połowa może mieć jakieś pretensje i żale. Warto przeczekać i nie szukać na siłę ani uznania ani miłości. Te z końca znaku mają szansę na korzystne zmiany.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 3 do 9 czerwca

Jakiekolwiek popełniłeś błędy w przeszłości, teraz powrócą i przysporzą Ci problemów. Osoby, które mają żal do Ciebie o dawne nieporozumienia lub postępowanie, mogą znów pojawić się jako trudność. Jeśli masz wrogów, to będzie trzeba powrócić do dawnych spraw i wyjaśnić je, oczyścić się z zarzutów i kontrolować swe emocje. To w grupie osób, z którymi spędzasz czas lub pracujesz, będziesz musiał zmierzyć się z sytuacją, jaka się pojawi. Zwróć uwagę, czy Ty sam nie działasz na własną szkodę w tym momencie. Będzie trzeba się powtórnie odnaleźć wśród przyjaciół i znajomych, a być może znaleźć sposób na porozumienie. Jeśli pojawił się ktoś ważny w Twoim życiu, możesz powiedzieć o tym swoim przyjaciołom, a więź między Wami wzmocni się. Chętnie będą uczestniczyć w Twoim życiu uczuciowym i wspierać Cię w Twoich działaniach. Jeśli szukasz prawdziwej miłości, to również możesz spróbować poznać kogoś przez znajomych, jeśli zdradzisz im swe pragnienia. W przypadku przeszłych złych doświadczeń, warto pozostawić je za sobą, aby móc rozpocząć nowy rozdział. Zadbaj o siebie samego i swoje potrzeby. Znajdź czas na relaks. Gdy Ty będziesz wypoczęty, zadbany i odstresowany, wszyscy Twoi bliscy skorzystają na tym, a Twoje lepsze samopoczucie wpłynie pozytywnie na Wasze relacje. Nie poświęcaj swego czasu w całości na zaspokajanie potrzeb bliskich. Twoje zmęczenie nikomu nie służy i nie będziesz w stanie nikomu pomóc zaniedbując  siebie.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 27 maja do 2 czerwca

Nawet jeśli uważasz, że współczesny świat biznesu stał się nadmiernie komercyjny, to jednak Ty oraz Twoja grupa zawodowa doskonale odnajdziecie się w tej rzeczywistości. Jeśli Twoja praca wymaga pomysłów wykorzystujących tą potrzebę komercji, to też znajdziesz sposób, aby maksymalnie spożytkować to dla własnych celów. Również prywatnie wykażesz bardzo dużą tolerancję dla zachowań obłudnych lub fałszywych. W majówkę możesz liczyć na swoją rodzinę i najbliższych, że będą robić co w ich mocy, aby ten czas upłynął w spokoju, ale też i był odpowiednio zorganizowany i zaplanowany tak, aby przyniósł jak najwięcej miłych chwil w gronie bliskich. Uważaj jedynie, abyś nie zapędził się w negatywnych domysłach i nie drążył tematu, który wyniknie z Twoich niewłaściwych przemyśleń, bo możesz sprowokować w ten sposób kłótnię o nic. W partnerstwie nie wzbudzaj poczucia winy w drugiej osobie, jeśli nie masz pewności, że ona naprawdę rozumie, w czym widzisz problem.

Przemyśl swoje posunięcia i zachowania, gdyż jeśli chcesz zasugerować coś jedynie delikatnie komuś bliskiemu, to może Cię nie zrozumieć. Jasne sytuacje byłyby bardziej wskazane niż delikatne posyłanie sygnałów, że coś jest nie tak. Single mogą wycofać się ze znajomości, jeśli uznają, że druga osoba jest zbyt towarzyska i szuka partnera w innym otoczeniu.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – SKORPION od 20 do 26 maja

Jeśli masz za sobą nieprzyjemne chwile w pracy zawodowej, pewnych planów nie udało się zrealizować lub miałeś wokół siebie fałszywe osoby, to możesz zacząć nadchodzący tydzień od wspominania minionych wydarzeń, co jednak szybko powinieneś porzucić i z dużą wewnętrzną mobilizacją zabrać się za nadchodzące wyzwania. Twoje altruistyczne podejście do innych, konsekwencja w działaniach i zaangażowanie w projekty zawodowe wymagające poświęcenia sporo czasu nie zostaną przeoczone. Mogą przeszkadzać Ci w pracy plotki, które będą psuć atmosferę albo pomysły, które Twoim zdaniem przyniosą kłopoty. Pod koniec tygodnia odzyskasz równowagę i pewność siebie i wykażesz się dużą kreatywnością.

Swój niewykorzystany potencjał i dynamizm spożytkujesz w sferze prywatnej i tu docenisz spokój i ład swoich związków. Możesz liczyć na miłe chwile we dwoje, w których przeważy uczucie nad rozsądkiem i możesz odkryć powody, dla których wcześniej oddaliliście się ze stałym partnerem. Single może zaskoczyć powrót byłych miłości lub znajomości i choć druga osoba może być niemiło nastawiona, to szybko zjednasz ją sobie, jeśli pokażesz się od strony osoby harmonijnej i spokojnej. Postaraj się wykorzystać swoje cechy ułatwiające porozumienie i kompromis, a nawet negatywnie nastawione osoby szybko zmienią zdanie na Twój temat.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion – od 13 do 19 maja

W tym tygodni u praca będzie dla Ciebie dość istotna gdyż zauważysz, że od dawna zostajesz w tyle za resztą zespołu. Możesz odkryć również, że jest ktoś w Twoim otoczeniu, kto nie jest Tobie zbyt przychylny. Łatwo jednak poprawić jego nastawienie do Ciebie przez zastosowanie kilku przebiegłych trików. Wykaż więcej dynamizmu w działaniu niż zazwyczaj.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 6 do 12 maja

Nowe zobowiązania zawodowe lub zadania, którym będziesz musiał poświęcić więcej czasu, niż zakładałeś jak i nowe okazje do zarobku spowodują ograniczenie czasu wolnego, który mógłbyś poświęcić odpoczynkowi, ale za to pojawi się możliwość zyskania w sferze finansowej. We wszelkich sytuacjach zawodowych, w których czujesz się niepewnie lub brak Ci doświadczenia, nie będziesz musiał podejmować się realizacji zadań, bo łatwo znajdzie się inna osoba w firmie, która przejmie te obowiązki.

Pewne rozmowy, ustalenia czy negocjacje mogą jednak przynieść komplikacje lub nieprzyjemności. Jeśli będzie trzeba wyjaśnić pewne kwestie, czego wolałbyś uniknąć, to może się okazać to niemożliwe, a osoba, z którą przyjdzie Ci rozmawiać, może wydawać Ci się zbyt wymagająca lub z innych powodów nie na rękę. Pewne projekty powinieneś zakończyć w tym tygodniu, a w dalszej perspektywie pojawią się nowe kontakty zawodowe, z którymi wiążesz nadzieje. W sferze uczuciowej czas rozstań, jeśli czujesz się nieszczęśliwy przy drugiej osobie lub uważasz ją za mocno konfliktową. Rozłąka lub izolacja czasowa pomoże Ci przemyśleć sprawy i zastanowić się, jak rozwiązać problem. Single mogą znaleźć się w nietypowej sytuacji, dezorientującej, kiedy będąc w uczuciowej relacji z kobietą, będziesz musiał zmierzyć się z zazdrością innej pary. Zastanów się, która osoba z tej dwójki wywołuje negatywne emocje.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 29 kwietnia do 5 maja

Możesz mieć wrażenie, że Twoja praca zawodowa nie daje Ci możliwości wykorzystania wszystkich swoich zalet i talentów, a dodatkowo nadchodzący tydzień może przynieść problematyczną sytuację z osobą, która szuka z Tobą rywalizacji, źle Ci życzy, a nawet może stosować dość agresywne metody pozbywania się konkurencji lub zechce Cię wykorzystać.

Jeśli masz wroga w swoim otoczeniu lub ktoś ma do Ciebie pretensje, przygotuj się na konflikt. Zachowaj cierpliwość i nie podejmuj żadnego ryzyka oraz unikaj przedwczesnych decyzji. Sytuacja może wymusić na Tobie działania nie końca uczciwe, jeśli dojdziesz do wniosku, że druga strona również stosuje chwyty poniżej pasa. Sprawdzaj dokładnie fakty i wykorzystaj swoją umiejętność argumentowania i zdaj się na intuicję w dokonywaniu wyboru. W sferze uczuciowej zechcesz przemyśleć dokładnie swoją sytuację, zanim zdecydujesz się na jakąkolwiek wiążącą rozmowę, która miałaby przynieść rozstrzygnięcia, zwłaszcza jeśli uważasz, że jesteś w niekorzystnej sytuacji. Twoje obawy są niepotrzebne, bo nikt nie będzie szukał z Tobą kontaktu ani wymuszał rozmów, których wolałbyś uniknąć, więc szybko odkryjesz, że nie ma powodu do zmartwień. Spędź ten czas z osobami, które lubisz. Czekają Cię miłe chwile i poczucie jasności sytuacji, choć częściowo możesz pragnąć omówić pewne przeszłe sprawy.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - SKORPION - RAYE

Joga i ćwiczenia fizyczne są niezbędne dla Twojego dobrego samopoczucia, spokoju i duchowego rozwoju abyś mógł realizować swoje marzenia pragnienia i zamiary. Dadzą Ci one energię i witalność, dzięki którym będziesz mógł rozpoczynać i kończyć różnorodne projekty. Otworzysz się na nowe, twórcze pomysły. Joga oczyszcza i rozwija Twoje czakry, dzięki czemu możesz usłyszeć nasze anielskie głosy. Joga pozwala również wyciszyć się niespokojnej duszy tak, by mogła, edytować i usłyszeć głos z Nieba. Na początku możesz poczuć się onieśmielony przez jogę czy ćwiczenia, ja pomogę znaleźć Ci właściwą drogę. Jeśli tylko mnie poprosisz pomogę Ci przygotować plan ćwiczeń do Twojego grafiku, zainteresowań i tężyzny fizycznej. Otrzymasz te wskazówki przywracające myśli i uczucia,a także przez informacje o jodze i ćwiczeniach, które niespodziewanie uzyskasz. Wiem że jesteś bardzo zapracowany ale przypływ energii, jaki zapewnią Ci ćwiczenia, będzie dla Ciebie niczym dodatkowe godziny w ciągu dnia.     

Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Skorpion – od 15 do 21 kwietnia

Nie wszystkie informacje w tym tygodniu będą korzystne, jednak nawet te niesprzyjające niosą za sobą pewnie optymistyczny potencjał. Bez problemu uda się zakończyć jakiś etap, który już nie sprzyja i zostać uwolnionym z kłopotliwych zobowiązań. Sprawy zdrowia mogą zostać uznane za priorytetowe i ważne.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Skorpion

W sferze uczuciowej zechcesz przemyśleć dokładnie swoją sytuację, zanim zdecydujesz się na jakąkolwiek wiążącą rozmowę, która miałaby przynieść rozstrzygnięcia, zwłaszcza jeśli uważasz, że jesteś w niekorzystnej sytuacji. Twoje obawy są niepotrzebne, bo nikt nie będzie szukał z Tobą kontaktu ani wymuszał rozmów, których wolałbyś uniknąć, więc szybko odkryjesz, że nie ma powodu do zmartwień. Spędź ten czas z osobami, które lubisz. Czekają Cię miłe chwile i poczucie jasności sytuacji, choć częściowo możesz pragnąć omówić pewne przeszłe sprawy.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Skorpion od 1 do 7 kwietnia

W związkach których się nie układa możliwość zmiany. Może czas zostawić za nami to co nam nie służy? Za horyzontem może czekać lepsza przyszłość. Osoby samotne zauważą, że ktoś skrycie się nimi interesuje od dłuższego czasu. W  finansach można się spodziewać podwyżki lub awansu poprzez który znacznie wzrosną dochody.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Skorpion od 25 do 31 marca

W pracy wykażesz się zaletami takimi jak obowiązkowość, odpowiedzialność i precyzja w działaniu, które sprawią, że będziesz postrzegany jako cenny pracownik. Jeśli chcesz poprosić o awans lub jakieś udogodnienie w pracy, to jest to właściwy moment, choć prawdopodobnie dostaniesz mniej, niż oczekiwałeś. Skorpiony mogą poznać kogoś kto okaże się bardzo ważny. Te które są w związkach wprowadza we wspólne życie więcej zaangażowania i stabilizacji. Planety sprzyjają poważnym decyzjom. Możliwy nawet ślub. Niektóre skorpiony staną się bardziej zdecydowane w miłości. Koniec miesiąca nieco gorszy, ale nie tragiczny.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Skorpion, od 18 do 24 marca

Bardzo dobry czas dla skorpionów. Piękny czas na nowe uczucia, dosłownie Skorpionom zaświeci słońce pod każdym względem. Samotnym czas sprzyja na nowe znajomości. Uczuciowo miłość, uniesienia i temperament skorzystajcie z tej okazji! Finanse też bez zagrożeń, możliwy awans czy nawet podwyżka. Zdrowie też powinno pozostać w normie!

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Ten tydzień będzie bardzo istotny w sprawach uczuć. Jeśli w związku od dawna się nie układa, nie dasz za wygraną. Postarasz się zawalczyć o swoje szczęście, z dobrym zresztą a skutkiem. W pracy zawodowej nie napotkasz na większych problemy. Liczyć się będzie refleks i brak obaw.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

W pracy wiele się zadzieje, pojawią się nowe możliwości i propozycje i od ciebie zależy czy przetrwają. W połowie tygodnia jakaś sprawa urzędowa spędzi sen z powiek. Pamiętaj upór nie jest wskazany bo pokorne ciele dwie matki ssie. Skorpiony muszą uważać na ciągłe ocenianie, krytykowanie  partnera , gdyż kiedyś, może to się skończyć rozstaniem. Spróbujcie być bardziej mili i z czułością podejść oddając siebie. Dla singli tydzień romansowania, flirtowania , miłych wiadomości i informacji . Będzie intymnie, czule, a fantazji i wyobraźni Wam nie zabraknie.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Uczucie, które zacznie się będzie emocjonujące, ale grymaśna okaże się ta druga osoba. Zawodowo czekają cię kłopoty spowodowane twoja zazdrością bądź dowiesz się o sprawie  urzędowej/ sądowej. Brakuje ci ogłady i profesjonalizmu dlatego wpadasz w tarapaty. Unikaj używek i niedyskrecji. Bardzo emocjonalny tydzień. Wsparciem może być spacer i filiżanka melisy. Znajomi są przy nas jak jest dobrze.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

Będziesz w tym tygodniu bardzo skory do podejmowania różnych form współpracy . Mogą to być zarówno działania biznesowego, jak i osobiste. Chętnie będzie spotykać się z  ludźmi o różnych poglądach, po to by poznać różne punkty widzenia. W sprawach prywatnych zawrzesz niejeden kompromis. Finanse uda się kontrolować dzięki wielu informacjom, które zdobędziesz.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Przed wami dużo negatywnych emocji z którymi trudno będzie Wam się uporać, uważajcie na pokusy zwłaszcza na używki. One nie rozwiązują problemów. Postarajcie się zdrowo zredukować wewnętrzne napięcie, warto pomyśleć o sporcie i zadbać o swój organizm. Osoba z Waszego otoczenia (kobieta) wysłucha Waszych problemów i doradzi.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - dość bujne życie towarzyskie przeplatane z dość sporymi wydatkami, zadowolenie uczucie - niezbyt udanie dla samotnych jak i w związkach, zazdrość, może dojść do zdrad, i konfliktów w związkach, możliwe rozpady luźnych związków i poszukiwanie innych partnerów                                                                              

Praca i finanse -  zazdrość  w pracy, plotki, finanse niezbyt ciekawe, lepiej szukać innej pracy                                                                           

Zdrowie - zbyt dużo nerwów i stresów, najlepiej pojechać na mały urlop jak jest taka możliwość  albo zresetować się w inny przyjemny sposób ;basen , spacery, joga.     

Przesłanie anielskie - Bridgette - wskazana ostrożność, należy przyrzec się dokładnie całej sytuacji swojej zanim podejmie się dalsze kroki, poprosić Niebo o wskazówki, które powinny przyjść we śnie i zaufać swojej intuicji, zasługujecie na coś więcej i na większe uczucie.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online