Horoskop tygodniowy - Strzelec od 22 do 28 lipca

W tym tygodniu  najwięcej pozytywnych momentów przeżyjesz ze swoimi przyjaciółmi. Czas  niesie wiele radości i udanych chwil, które spędzisz w większym gronie osób. Długie rozmowy przy wieczornym blasku świec to, to na co czekałeś najbardziej przez ostatnie chłodniejsze dni miesiąca. Teraz obudzisz romantyzm.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 15 do 21 lipca

To tydzień, w którym będzie trzeba się zadowolić tym, co nadchodzące dni Ci przyniosą. Może okazać się, że te projekty, na których Ci zależało, zostaną odwołane, przesunięte na później lub zmienione. Wbrew pozorom jest to sytuacja dla Ciebie korzystna. Jeśli będziesz się wzbraniał przed dostosowaniem się do nowej sytuacji, odwlekał decyzje, które dotyczą innych możliwości zawodowych, niczego konkretnego nie zdziałasz.

Zamiast czekać, aż sytuacja zacznie układać się po Twojej myśli, korzystaj z każdej okazji, aby rozwijać się zawodowo, nawet jeśli nie będzie to droga, którą chciałbyś w tym momencie podążać. Jeśli za bardzo będziesz się wahał i wstrzymywał od działań lub dokonywania wyboru, pojawi się osoba, która zrobi to za Ciebie. W tych dniach powinien pojawić się człowiek, który zechce porozmawiać z Tobą o pracy. Nie zajmuj się plotkami dotyczącymi sfery prywatnej innych osób. Możesz próbować zasięgnąć informacji na jakiś temat, który Cię nie dotyczy, co karty Ci odradzają. Nawet jeśli ciekawi Cię cudzy trójkąt miłosny, toksyczne zależności u innej pary, sceny zazdrości lub szantaże emocjonalne u innych, nie warto się w to angażować, gdyż to dobry moment aby skupić się na własnych sprawach, które mają szansę ruszyć do przodu w temacie ważnym dla Ciebie. Single otoczą się przyjaciółmi, ale bez wchodzenia w nowe relacje. Uznasz starych przyjaciół za godnych zaufania i zabraknie gotowości, aby poszerzać grono swych znajomych.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec od 8 do 14 lipca

 Tydzień zmienny. W pracy niewiele uda się osiągnąć. Warto czas poświęcić na rozmowy, spotkania i randki. W sypialni może być gorąco.  Strzelce z końca znaku również nie będą narzekać. Te mają szansę na to by przeżyć coś niespodziewanego, a ekscytującego. To może być nawet wygrana na loterii. Warto podpisywać umowy, a nawet wziąć ślub.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 1 do 7 lipca 
 
W pracy będziesz nieświadomy faktu, że osoby, które Cię otaczają, mają ze sobą też kontakt prywatny lub wiedzą o swych sprawach prywatnych, choć Ciebie nikt w to nie wtajemnicza. Będzie to dla Ciebie nieistotne tak naprawdę. Twoje kontakty zawodowe będą oparte na profesjonalizmie i układach czysto zawodowych. Nie będziesz zadowolony z pewnych projektów, które będzie trzeba zmienić lub nie potoczą się dokładnie tak, jakbyś sobie tego życzył, ale w ostateczności będzie to czas wyciszenia nastrojów, a na spokojnie łatwiej będzie o dobry pomysł, kompromis w przypadku porozumiewania się z innymi i lepsze relacje ogólnie z ludźmi. Jeśli intensywnie analizowałeś jakiś problem, teraz spojrzysz z większym dystansem i łatwiej znajdziesz wyjście z sytuacji. Karty przestrzegają przed wpływową kobietą lub osobą na stanowisku. 

W życiu prywatnym możesz być skupiony na sobie i swoich sprawach, aby wypracować sobie stabilizację, która Cię zadowoli. Nie zapomnij odwiedzić matkę lub teściową, jeśli dawno tego nie robiłeś. Na swoje kontakty z ludźmi spojrzysz z dużym dystansem, a jeśli jesteś w związku, w którym czujesz się szczęśliwy, to odpowiedni moment na rozmowy o zalegalizowaniu Waszej relacji. Nawet jeśli macie swoje nieporozumienia, rozmowa o ślubie z Twojej inicjatywy może poprawić atmosferę.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 24 do 30 czerwca 

W nadchodzących dniach kontakty prywatne mogą być powiązane w jakiś sposób z pracą. Może okazać się, że firma organizuje spotkanie, które ma na celu lepsze poznanie się pracowników na gruncie prywatnym. Jeśli spodziewasz się, że w jakimś gronie osób zetkniesz się z kimś, kto zaszkodził Ci zawodowo, postąpił wobec Ciebie w sposób nieuczciwy, co trudno wybaczyć i czujesz niechęć do kontaktów z kimś takim, odsuń na bok swe obawy i postępuj tak, jakby ten problem Cię nie dotyczył. Nie rezygnuj z żadnych przyjemnych spotkań ze znajomymi tylko dlatego, że będzie tam osoba, której nie lubisz. Okaż swoją pewność siebie i pokaż osobom niesprzyjającym Ci, że bez względu na ich postępowanie, Ty będziesz spotykał się z tymi, których cenisz i się dobrze przy tym bawił. Mogą pojawić się interesujące zmiany dotyczące spraw zawodowych w dalszej perspektywie. 

W pracy dowiesz się ważnej rzeczy, która powinna Cię ucieszyć i dodać pozytywnej energii. Nie oczekuj od innych, że przemyślą sprawy, które budzą w nich wątpliwości, bo będziesz musiał sam zatroszczyć się o przebieg wydarzeń. Nie ma sensu czekać, aż inni wykonają krok w kierunku rozmowy. Jeśli szukasz z kimś kontaktu, sam nawiąż rozmowę. To czas, kiedy współpraca może przebiegać zmiennie i po okresach ciszy, pojawią się szanse na odnowienie relacji zawodowych, po czym może nastąpić znów przerwa i jest to w porządku dla Ciebie i nie musisz się niepokoić, że coś się pod tym kryje.

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Strzelec - od 17 do 23 czerwca

Nie warto wplątywać się w trudne sytuacje w cudzym imieniu. Zadbaj przede wszystkim o czystość swoich intencji i jasne myśli. Korzystaj z aury tygodni a, która przyniesie wiele dobrych informacji odnośnie zdrowia. Twój osobisty związek będzie kwitł.  Znajdziesz wokół siebie osoby, które będą namawiać Ciebie do wzięcia udziału w ważnym przedsięwzięciu.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Strzelec od 10 do 16 czerwca

 Tydzień zmienny. W pracy niewiele uda się osiągnąć. Warto czas poświęcić na rozmowy, spotkania i randki. W sypialni może być gorąco.  Strzelce z końca znaku również nie będą narzekać. Te mają szansę na to by przeżyć coś niespodziewanego, a ekscytującego. To może być nawet wygrana na loterii. Warto podpisywać umowy, a nawet wziąć ślub.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 3 do 9 czerwca

Zachowaj niezależność w poglądach i w działaniu, bo to właśnie będzie Twoją największą siłą, która poprowadzi Cię do sukcesu w sprawach, na których Ci zależy. Bądź pewny siebie i wyznaczaj granice innym, gdyby chcieli, abyś podporządkował się ich planom kosztem Twoich własnych. W sprawach zawodowych mogą pojawić się w dalszej perspektywie nowe możliwości, kontakty i warto planować długoterminowo już teraz.

Cierpliwie realizując swoje cele i myśląc z wyprzedzeniem nad swoimi posunięciami, osiągniesz to, czego pragniesz. To czas uzdrawiania wszelkich problemów w różnych sferach Twojego życia. Jeśli coś nie funkcjonowało tak dobrze, jak powinno, to teraz sprawy zaczną powracać do normy lub układać się pomyślnie. Choć możesz stracić entuzjazm i zapał do wielu relacji z ludźmi lub czuć się zniechęcony i pozbawiony motywacji, aby spróbować zrozumieć inną osobę, to właśnie teraz ważne będzie, aby pokonać ten odruch niechęci i pomóc komuś ze swojego otoczenia. Twoje spojrzenie na sytuację może być chwilowo zafałszowane przez niechęć do kontaktów z innymi, jednak gdy spojrzysz na to szerzej, po czasie zauważysz, że jesteś tą właściwą osobą, która może kogoś pocieszyć lub mądrze komuś poradzić. Dzięki Tobie wiele przeciwności może zostać pokonanych. W sferze uczuciowej  poznasz kogoś, o kim miałeś inne wyobrażenia lub marzyłeś o innej połówce niż osoba, która się pojawi, a jednak będzie to pokrewna Ci dusza. Otwórz swój umysł i nie oceniaj po pozorach. Daj sobie czas na poznanie nowych osób.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 27 maja do 2 czerwca

W pracy może pojawić się konflikt z wpływową osobą, która będzie mieć żal do Ciebie o przeszłe sprawy. Jeśli doszło do sytuacji, która z punktu widzenia kogoś takiego przyniosła złe skutki, nie da Ci się z tego łatwo wytłumaczyć, ale ostatecznie sytuacja wróci do normy, a Ty zajmiesz się swoimi sprawami. Czas majówki spędzisz z najbliższymi, ze swoją rodziną oraz tylko z takimi osobami, które naprawdę są dla Ciebie ważne, nawet jeśli  w otoczeniu macie osoby wrogo i nieprzyjaźnie nastawione, które doszukują się powodów do uszczypliwości, zwłaszcza w temacie powiązań majątkowych w rodzinie. Wolne chwile możecie spędzić tak, jak lubisz, choć warto unikać kontaktów z osobami nieprzyjaznymi.

Twoja partnerka (lub partner) może szukać zrozumienia u kobiet w rodzinie, w żeńskim gronie, zwłaszcza jeśli są wśród nich osoby, z którymi jest szczególnie zżyta. Nawet jeśli wolałbyś, aby partner Tobie zwierzał się ze swoich problemów, trzeba liczyć się z tym, że będzie szukać wsparcia u innych w przypadku jakichkolwiek problemów. Ze swojej strony postarasz się ułatwić swojej połówce radzenie sobie z codziennymi trudami dnia. Single mogą być nadwrażliwe w ocenie sytuacji, jeśli osoba, którą się interesują, nie będzie wychodzić z inicjatywą i się kontaktować. Zamiast domyślać się, co ktoś inny sądzi, po prostu spytaj o to.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 20 do 26 maja

Będzie to tydzień wielu kontaktów zawodowych, przy czym możesz być zmuszony do poinformowania pewnych osób o niedogodnościach lub niesprzyjających okolicznościach w pracy. Możesz liczyć na zrozumienie we wszelkich sytuacjach problematycznych i nic nie powinno wytrącić Cię z równowagi, choć wydarzenia mogą wywołać spadek nastroju chwilami. To również dobry moment na poszukiwanie kreatywnych rozwiązań w przypadku komplikacji. Nie skupiaj się na plotkach, bo możesz mieć niejasne odczucie, że są osoby obmawiające innych za ich plecami, ale będzie to wrażenie subiektywne. Wszelkie plany i projekty zakończysz pomyślnie, co przyjmiesz z zadowoleniem, ale dbaj o kondycję, gdyż pod koniec tygodnia możesz odczuć skutki obniżonej odporności lub przemęczenia.

Możesz mieć skłonność do nadmiernego kontrolowania emocji, aby zachować wizerunek osoby bez skazy, ale odbije się to na Twoim systemie nerwowym. Powinieneś zacząć podążać za odczuciem i realizować swoje potrzeby emocjonalne. W sferze uczuciowej przyjmiesz z dystansem fakt, że druga osoba przestała zabiegać o Ciebie, nawet jeśli sądzisz, że miała do Ciebie żywsze uczucia. Może też wkraść się rywal w Twoje relacje. Prędzej zwierzysz się przyjaciołom ze swoich rozterek niż partnerowi lub bliskiej Ci osobie, z którą jesteś w związku nieformalnym.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec – od 13 do 19 maja

Przed Tobą dość pracowity tydzień. Nie zabraknie jednak okazji do zabawy i nawiązywanie ciekawych znajomości. Ktoś dawno niewidziany z przeszłości pomoże stanąć na nogi i rozwiązać wszelkie dylematy, które zaprzątają głowę.  Dbaj również o jasność myśli i klarowność wypowiedzi. Nie unikaj dobrych doradców.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 6 do 12 maja

Intensywny tydzień w sferze zawodowej, w którym będziesz potrafił doskonale współpracować w zespole, ale nie braknie Ci również kreatywności, pomysłowości, co może spowodować, że w pewnych sytuacjach będziesz postrzegany niczym lider grupy. Jeśli pewne działania zawodowe z przeszłości wywierają wpływ na obecne sytuacje, to korzystnie będzie nie przyspieszać wydarzeń i być może nawet wstrzymać się z realizacją pomysłów, które pojawiły się niegdyś, ale nie zostały zrealizowane do dzisiaj. W domowym zaciszu może być Ci trudno utrzymać pewne fakty zawodowe w tajemnicy, jeśli Cię taka obowiązuje. Wykażesz się obowiązkowością i uszanujesz wszystkie obietnice, jakie dałeś komuś, a dla konkurencji będziesz trudnym przeciwnikiem. W sferze prywatnej nadchodzi czas, który zechcesz poświęcić najbliższym- rodzinie i przyjaciołom. Spokój może jednak zostać zakłócony przez plotkę lub pomówienie, które dotrze do Was w wyniku działań nieprzychylnej osoby, o czym dowiesz się od swojej połówki lub kogoś z Twego otoczenia. Single mogą prowadzić spowolnione życie towarzyskie, jeśli zarówno Ty jak i osoba, którą się interesujesz, nie wprowadzicie w życie planów snutych przez każdego z osobna. Możesz wejść w bliską relację uczuciową, jednak Twój związek może budzić wiele zazdrości, co przyniesie też skutki pod postacią przykrości z zewnątrz.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 29 kwietnia do 5 maja

W pracy wykażesz się zaletami takimi jak obowiązkowość, odpowiedzialność i precyzja w działaniu, które sprawią, że będziesz postrzegany jako cenny pracownik. Jeśli chcesz poprosić o awans lub jakieś udogodnienie w pracy, to jest to właściwy moment, choć prawdopodobnie dostaniesz mniej, niż oczekiwałeś. Możesz wykorzystać pomysł z innej firmy lub znajomej osoby z innego miejsca pracy, choć może wywołać to dyskusję z kimś, kto nie lubi nowości lub konkurencji i osób z firmy, które wyróżniają się pozytywnie na tle innych. Jego wyobrażenia będą odbiegać od rzeczywistych Twoich planów, co może wywołać spór, zwłaszcza jeśli uparcie będzie tkwić przy swoich iluzjach na temat tego, jakie rezultaty może przynieść Twoja praca. W sferze prywatnej jeśli planujesz randkę, zachowaj dyskrecję i nie rozmawiaj o tym ze znajomymi. W Twoim otoczeniu może znajdować się osoba, która pod pozorami obojętności podchwytuje Twoje rozmowy i interesuje się Twoim życiem prywatnym, co może wywołać plotki w dalszej perspektywie. Przemyśl, z kim rozmawiasz o swoich planach i życiu uczuciowym, abyś nie odkrył z opóźnieniem, że Twoje prywatne sprawy są omawiane za Twoimi plecami lub ktoś bacznie Cię obserwuje. Z końcem tygodnia Twoje życie towarzyskie ma szanse ruszyć z miejsca i możesz spodziewać się wielu kontaktów.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - STRZELEC- ARCHANIOŁ URIEL

Twoje uczucia zostały uzdrowione, co pozwala Ci otworzyć się na większą miłość, ja pomogę Ci pozbyć się gniewu niemożliwości przebaczania z Twojego serca do umysłu. Jestem Aniołem Psychologiem, pomagam uzdrawiać ludzkie myśli i emocje ,posiadam moc likwidowania zastarzałego gniewu, teraz jestem z Tobą by zwalczać te problemy, chce również wesprzeć Cię, byś umiał pomoc innym zwalczać ich blokady emocjonalne i psychologiczne. Moje uzdrawianie jest subtelne i nikogo do niczego nie przymuszam. Najlepiej jest poczekać, jak ktoś sam poprosi o pomoc i ujawni swój problem. Jeśli ona tego pragnie,wyrzuci z siebie trucizną ze swojego umysłu i serca. W ten sposób osoba odzyska swoją godność i kontrolę nas swoim życiem, pozbywając się negatywnej energii.

Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Strzelec – od 15 do 21 kwietnia

Będziesz miał ochotę na jakieś zmiany. Niestety dopóki nie doprecyzujesz szczegółów, na czym właściwie Tobie zależy. Dzień może minąć na wewnętrznym miotaniu się, w oczekiwaniu poprawy. Możesz liczyć na wsparcie przyjaciół i znajomych, którzy chętnie zajmą się Tobą. W weekend nie zapomnij porządnie odpocząć.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Strzelec – od 8 do 14 kwietnia

W sferze prywatnej jeśli planujesz randkę, zachowaj dyskrecję i nie rozmawiaj o tym ze znajomymi. W Twoim otoczeniu może znajdować się osoba, która pod pozorami obojętności podchwytuje Twoje rozmowy i interesuje się Twoim życiem prywatnym, co może wywołać plotki w dalszej perspektywie. Przemyśl, z kim rozmawiasz o swoich planach i życiu uczuciowym, abyś nie odkrył z opóźnieniem, że Twoje prywatne sprawy są omawiane za Twoimi plecami lub ktoś bacznie Cię obserwuje. Z końcem tygodnia Twoje życie towarzyskie ma szanse ruszyć z miejsca i możesz spodziewać się wielu kontaktów.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Strzelec od 1 do 7 kwietnia

W życiu uczuciowym czekają Was rozstania lub krótkie rozłąki związane z wyjazdami. Finanse i sprawy zawodowe będą kształtować zakończenia pewnych etapów lub  inwestycji. Oraz  związany z tym  intensywne działanie i stres. W zdrowiu natomiast czeka Was czas witalności i dobrego samopoczucia.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Strzelec od 25 do 31 marca

Zachowaj ostrożność w kontaktach zawodowych, bo nadchodzący tydzień niesie w sobie ryzyko pomówień lub niesłusznej oceny wyników Twojej pracy i choć uda się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia, jakie się pojawią, to miej na uwadze, że nie wszyscy wokół Ciebie są przyjacielsko nastawieni. Miesiąc pod zmiennymi wpływami. Początek może być bardzo  zły, a koniec wręcz rewelacyjny. Tym razem, to co źle się zacznie, dobrze się skończy. Strzelce powinny uważać na pochlebstwa i komplementy. Ktoś może być nieuczciwy i chcieć je omamić. Warto zwrócić uwagę na przyjaciela i szukać miłości wśród znajomych.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Strzelec, od 18 do 24 marca

W tym tygodniu możecie być narażone na nerwowe sytuacje i serce oraz krążenie może zamanifestować. Starajcie się spokojniej podejść do problemów, a na pewno wszystko da się rozwiązać pozytywnie. Nowy partner na horyzoncie! Wystarczy tylko wyjść, dobrze się rozejrzeć np. tam gdzie jest muzyka. Może zaplanujecie wyjście na koncert czy do Filharmonii. W związkach macie opiekę z góry, lecz pamiętajcie by wyjaśniać wszystko na bieżąco. Z finansami ostrożnie mogą się pojawić jak grom z jasnego niema nieprzewidziane koszty, bądźcie czujni.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Dobre efekty w tym tygodniu osiągniesz dzięki współpracy z organizacjami i osobami poza granic Twego kraju. Sporo możesz się nauczyć i zyskać kontakty na długie lata. W sprawach uczuć czekaj na Ciebie zwroty wydarzeń, które podniosą temperaturę relacji.

 Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

W tym tygodniu niespodziewane pieniądze sprawią dużo radości. W pracy przygotuj się na zmiany, ale zostaniesz doceniony i otrzymasz szansę zrealizowania swoich ambicji. W miłości brakuje ci luzu, akceptacji , musisz nauczyć się tworzyć bliskość. Dla singli dobry czas na randki, na poznawanie nowych ludzi , jakiś krótki wyjazd odmieni życie. Trzeba nareszcie otworzyć serduszko i podarować miłość.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Współdziałaj z ludźmi i naucz się zyskać ich sympatię. Dotrzymuj słowa i w pracy i w miłości. Rozmowa z partnerem otworzy oczy na wiele spraw, oczyści atmosferę między wami. Kolacja przy świecach czy rozmowa z wróżką da dużą dawkę energii na wiele dni. Unikaj tłustych potraw i słodyczy a i używki jak wiesz ci nie służą. Niespodziewany grosz zrobi miłą niespodziankę.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

W tym tygodniu wzmocnieniu ulegnie Twoja wiara we własne możliwości. Wokół Ciebie będzie dużo właściwych osób, które z odpowiednia wrażliwością potwierdzą Tobie Twoją umiejętności. Nie będzie łatwo pociągać za sobą ludzi będąc liderem. Tydzień raczej przyniesie dystans we wszystkich działaniach. W sprawach uczuć nie spotka Cię żadne rozczarowanie, jeśli nie będziesz żył w iluzji. Tematy związane z pieniędzmi odłóż raczej na inny czas.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Strzelce będą czuć się zagubione, dość nieszczęśliwe. Spowodowane to będzie natłokiem wydarzeń i przemęczeniem. Zabierzcie partnera na pieszą wycieczkę, najlepiej w góry lub do lasu. Poczujecie się o wiele lepiej. Wspólna kolacja przy świecach i komedii, też na Was dobrze wpłynie.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - raczej stabilne, bez emocji zbytnich, dużo spotkań rodzinnych, planowania podróży.

Uczucia - niezbyt dobry okres na uczucia, ukryte smutki. rozczarowania. Kłopoty, wskazany czas na przeczekanie, nie należy na silę nic robić.

Praca i finanse - nie najgorszy okres w pracy, ale ostrożnie z wydatkami, wszelkie należy przeanalizować, aby się nie rozczarować.

Zdrowie - Jeśli ktoś chorował, jest szansa na wyjście z choroby, jak ktoś miał kłopoty w pracy, sytuacja się polepszy, o stresy się skończą, lepszy okres dla zdrowia.

Przesłanie anielskie - Crystal – mimo, że nie dostrzegasz zmian na horyzoncie na coś lepszego i pozytywnego - ufaj ze tak będzie i się stanie, bo to co się zasiało, zacznie odpowiednio kiełkować, unikaj negatywnych ludzi z negatywna energia gdyż Tobie potrzebne są konkretne działania, a nie ktoś kto będzie ciągnął tylko w dół zawsze należy prosić Anioły, o wsparcie.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online