Horoskop tygodniowy - Waga od 22 do 28 lipca

W tym tygodniu unikaj kontaktu ze zbyt natarczywym Lwem. Mimo, że oboje jesteście w tym samym miejscu i przestrzeni, w tym czasie będziesz potrzebowała więcej spokoju. Uczucia, które się pojawią nagle i niekontrolowanie ulokuj w osobie, która więcej działa, a mniej gwiazdorzy. Zwróć uwagę na Barana. Może ofiarować Tobie to, czego szukasz.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WAGA od 15 do 21 lipca

W sferze zawodowej będziesz mieć silną pozycję, a nawet dominującą, jeśli masz kierownicze stanowisko lub prowadzisz własny biznes. Bardzo łatwo możesz dać się ponieść emocjom, jeśli pojawi się sytuacja umyślnie sprowokowana przez kogoś, kto narobi zamieszania w Twojej codzienności.

Możesz uznać, że decyzje trzeba szybko podjąć, ale lepiej byłoby dokonywać przemyślanych wyborów, aby nie doprowadzić do konfliktowej sytuacji, na skutek której ktoś odejdzie z pracy. Jeśli ufasz komuś i to zaufanie opierasz na przeszłych wydarzeniach, nie ulegaj impulsom, zanim sytuacja się nie wyjaśni. Ewentualne zmiany należałoby wprowadzać bardzo pomału i niepochopnie. W sferze prywatnej możesz mieć do czynienia z kimś, kto zdradza sekrety Waszej znajomości za Twoimi plecami, a jego słowa mogą być nieuczciwe względem Ciebie. Jeśli Twój partner lubi zwierzać się swojej matce z Waszych małżeńskich problemów, to nie dowiesz się szczegółów, ale w takich sytuacjach również możesz być stawiany w niekorzystnym świetle. Nawet jeśli masz jakieś przypuszczenia, nie zawsze warto poznać prawdę, jeśli niczego to nie zmienia, a mogłoby Cię zranić. Osoby Cię otaczające mogą Cię zaskoczyć w tych dniach, ale nie powinno to zburzyć Twojej stabilizacji. Single znajdą osobę, która będzie bardzo otwarta na nową znajomość z nastawieniem, że może z tego wyniknąć uczucie, a niektóre Wagi będą z poczuciem humoru opowiadać o swoim życiu intymnym.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 8 do 14 lipca

Wagi z początku znaku poczują że los im sprzyja. Im będzie łatwiej zwłaszcza jeśli chodzi o kontakty z innymi. Te będą się układać dobrze. Możliwe udane spotkania z przyjaciółmi, biznesowe i randki. Wagi z końca znaku powinny uważać na własne bezpieczeństwo. Nie powinny przebywać w niebezpiecznych miejscach. Powinny za to unikać ryzyka.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – WAGA od 1 do 7 lipca 
 
W sprawach zawodowych podejdziesz do problemów chłodno i racjonalnie. Jeśli wytyczyłeś sobie cele, które są trudne do osiągnięcia, zmienisz plany dostosowując się do sytuacji. W wyniku pewnych okoliczności może zabraknąć Ci środków finansowych na to, czego potrzebujesz, ale zmobilizuje Cię to do działań, które w dalszej perspektywie przyniosą korzyści. Trudna sytuacja może dopomóc Ci w rozwoju kariery wymuszając na Tobie decyzje, które w ostateczności okażą się bardzo trafione. Nie jest to dobry moment na dyskretne rozglądanie się za nowymi kontrahentami lub firmami, z którymi wolałbyś nawiązać współpracę. Skup się na pokonaniu trudności zamiast szukać wyjść awaryjnych. Atmosfera będzie przyjazna, a jeśli planujesz podpisać umowę, uda się to, ale przeczytaj dokładnie dokumenty, bo możesz nie zauważyć ważnych szczegółów. 

W życiu prywatnym zajmiesz się ochroną swych bliskich, w szczególności najmłodszych, które są pod Twoją opieką. Nie próbuj na siłę podtrzymać znajomości, które Cię rozczarowały, ale nie obawiaj się odnawiać kontakty z osobami, na których Ci zależy, bo masz szansę na stworzenie ciepłej i serdecznej relacji, w której nie zabraknie szczerości i miłości. Single będą mieć nastawienie na poważny związek i partnera na resztę życia. W najbliższym czasie możesz jednak poznawać osoby podchodzące do tego tematu bardziej swobodnie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – WAGA od 24 do 30 czerwca 

W relacjach z innymi ludźmi ważne będzie, abyś nie podchodził zbyt nadwrażliwie, nie nastawiał się z góry na problemy lub niechęć ze strony kogoś do Ciebie, gdyż wprowadzi to niepokój i okaże się, że niepotrzebnie się zamartwiasz. Nawet jeśli masz jakieś przypuszczenia na temat nastawienia innych do Ciebie, warto abyś powściągnął wyobraźnię, która podsuwa Ci takie obrazy i otworzył się na wydarzenia, które nadejdą, a zwłaszcza że mogą pojawić się okazje do odprężenia się w gronie innych i tego rodzaju relaks jest Ci bardzo potrzebny. Doceń miłe chwile z bliskimi i nastaw się pozytywnie. Możliwe są jakiegoś rodzaju dolegliwości zdrowotne w nadchodzących dniach, powinieneś jednak znaleźć szybko sposób, który przywróci Ci dobrą kondycję i spowoduje polepszenie. Zastosuj sprawdzone metody w przypadku jakichkolwiek problemów. 

W sferze zawodowej nie opieraj się zanadto na przyjaźniach w pracy, tylko zwróć uwagę na osoby posiadające duże doświadczenie w temacie, który Cię będzie interesował. Jeśli szukasz pracy, rozejrzyj się za poważną i dużą firmą, zamiast pytać o nią znajomych, gdyż lepiej na tym wyjdziesz. W nadchodzącym tygodniu pojawi się wydarzenie, które Cię zaskoczy i będzie trzeba poszukać rozwiązań. Zwróć uwagę na emerytów w swoim otoczeniu, gdyż mogą odegrać ważną rolę. W sytuacjach konfliktowych poradź się kogoś, jak przywrócić porozumienie i zgodę z drugą osobą.

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Waga - od 17 do 23 czerwca

Czeka Ciebie sporo pracy, ale też nad swoją własną osobą. Będziesz w tym tygodniu kimś, kto chętnie będzie spotykał się z ludźmi i starał się ćwiczyć wszystkie swoje nabyte umiejętności. Rozważ, też możliwość zapisania się na jakiś ciekawy kurs, czy szkolenie, które podniesie Twoje kwalifikacje i pewność siebie w towarzystwie.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Waga od 10 do 16 czerwca

Wagi z początku znaku poczują że los im sprzyja. Im będzie łatwiej zwłaszcza jeśli chodzi o kontakty z innymi. Te będą się układać dobrze. Możliwe udane spotkania z przyjaciółmi, biznesowe i randki. Wagi z końca znaku powinny uważać na własne bezpieczeństwo. Nie powinny przebywać w niebezpiecznych miejscach. Powinny za to unikać ryzyka.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - WAGA od 3 do 9 czerwca

Jeśli masz dzieci pod swoją opieką, będzie to ważny moment, aby zastanowić się, jak poukładać sobie codzienny harmonogram zajęć, aby pogodzić czas, który poświęcasz swojej pracy zawodowej z potrzebami najmłodszych. Będzie to bardzo istotne, aby nie zaniedbywać potrzeb dzieci, choć kwestie finansowe i zawodowe będą również ogromnie ważne.

Właśnie teraz może pojawić się możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy lub pojawią się nowe szanse zawodowe, z których warto skorzystać. Zanim podejmiesz decyzję, przemyśl jak to pogodzić ze sferą prywatną. Choć początkowo możesz mieć wrażenie chaosu i problemu z organizacją obowiązków, powinieneś dążyć do pokojowych rozwiązań tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Jeśli poczujesz pokusę zrobienia czegoś, co może przynieść w przyszłości kłopot, wstrzymaj się. Zwróć uwagę również, jakimi osobami się otaczasz, gdyż możesz być wystawiany na próby zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Ktoś może chcieć sprawdzić Twoją wiarygodność lub postawi Cię w sytuacji, która skończy się przykrością.

Zachowaj ostrożność w kontaktach z osobami nielojalnymi, nieżyczliwymi i takimi, które nie kierują się zasadami fair play. Na Twoje życie uczuciowe będą wpływać sprawy przyziemne takie jak praca i finanse.

Również wszelkie sprawy związane z dziećmi będą nadrzędne- czy będą to Twoje dzieci czy partnera z poprzedniego związku.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - WAGA od 27 maja do 2 czerwca

Ludzie w Twoim otoczeniu zawodowym mogą mieć gorsze nastroje lub będą niezadowoleni ze swoich projektów lub obowiązków czy też innych problemów, podczas gdy Ty powinieneś mieć dobre samopoczucie, czym mógłbyś zarazić innych, choć nie będzie to łatwe. Nie braknie Ci chęci, by pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia l zechcesz dać innym z siebie to, co najlepsze. Jeśli jesteś właścicielem firmy, możesz jednak zwolnić osobę z pracy w złych emocjach, jeśli uznasz, że jest mocno niekompetentna. Jeśli jesteś zatrudniony, będziesz trzymał się od podobnych osób z daleka. Twoi bliscy lub przyjaciele będą skłonni wybaczyć ewentualne nieporozumienia czy spory, choć Tobie nie przyjdzie to z taką lekkością. Trudno będzie przejrzeć intencje innych osób lub powody ich zachowań i może Ci to psuć atmosferę tego weekendu. Skup się bardziej na odpoczynku i nie przywiązuj wagi nadmiernie do spraw, które Cię irytują. W partnerstwie, jeśli jesteś z czegoś niezadowolony, możesz chcieć powiedzieć głośno co o tym myślisz lub wpadniesz na pomysł, który może zmienić sytuację. Niektórzy partnerzy Wagi mogą być zajęci pracą w majówkę. Trudno będzie znaleźć czas, aby naprawdę pobyć razem, nawet jeśli postarasz się znaleźć rozwiązanie. Single powinny znaleźć kogoś w swoim towarzystwie, z kim lubią spędzać czas. Również znajomości wirtualne lub na odległość mogą być kontynuowane.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – WAGA od 20 do 26 maja

Będzie to tydzień, w którym będziesz dużo z siebie dawać, mając jednak odczucie, że w najbliższym czasie może nie przynieść to spodziewanych efektów. Nadchodzący czas nie będzie łatwy, aby przekonać kogoś do zainwestowania w to, co oferujesz, nawet jeśli zachęcisz swych klientów lub kontrahentów dodatkowymi korzyściami. Nie zniechęcaj się jednak, bo determinacją wiele osiągniesz. Jeśli coś nie funkcjonuje dobrze w Twojej firmie lub zepsuje Ci się sprzęt, którego potrzebujesz do pracy, to jest szansa, że poradzisz sobie z tym sprawniej, niż się spodziewasz. To również odpowiedni czas na wszelkiego rodzaju sprawdziany nowych metod, jakich zamierzasz użyć. Problem w pracy może wyniknąć z jakiegoś rodzaju błędu, który trudno będzie odkryć, zwłaszcza w przypadku pracy zespołowej.

W sferze uczuciowej postępujesz zgodnie ze swoimi wartościami, które jednak będą blokować Cię skutecznie w działaniu. Przemyśl, czy nie masz na jakiś temat poglądu, który wynika z przyzwyczajenia, a nie z prawdziwego przekonania. Może powrócić ktoś z przeszłości. Single mogą poznać kogoś, z kim stworzą układ zawodowy lub relację pozbawioną romantyzmu, a opartą na racjonalnych przesłankach, jednak znajomości te mogą okazać się wartościowe. Jeśli liczysz na flirt, możesz się rozczarować, ale daj szansę osobom, które się pojawią w tym czasie, bo może wyniknąć z nich coś pozytywnego.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga – od 13 do 19 maja

Tydzień będzie e upływał pod znakiem przyjemności. Nie będziesz narzekać na brak zainteresowania płci przeciwnej swoją osobą. W tym czasie zostaniesz zaproszona do wzięcia udziału w jakiejś ważnej inwestycji. Warto przemyśleć temat. Może być to początek czegoś dobrego. Czuj się dobrze w każdym otoczeniu-to wyzwanie tygodnia.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - WAGA od 6 do 12 maja

Choć podejdziesz profesjonalnie do swoich spraw zawodowych, pewnych strat możesz nie uniknąć. Pojawią się wydarzenia, które mogą zdestabilizować Twoją sytuację, utrudnić podjęcie decyzji lub opóźnić decyzje, na jakie czekasz i są istotne dla Twojego dalszego rozwoju zawodowego lub planowanych inwestycji. Nadejdzie wiadomość pozornie niedobra, która dla Ciebie okaże się korzystna i pomocna w umocnieniu swojej pozycji, jednak jeśli masz wrogów lub silną konkurencję, to przez donos, anonim lub nieprawdziwą informację puszczoną w obieg możesz stracić ważny kontrakt, możliwość podpisania interesującej umowy lub okazję do zarobku. W sferze uczuciowej czekają Cię miłe chwile we dwoje z bliską Ci osobą, z którą czujesz się bardzo dobrze lub znajdziecie doskonałe porozumienie, ale zanim do tego dojdzie, mogą pojawić się sytuacje, kiedy uznasz, że Twoja połówka postrzega pewne rzeczy mylnie, choć ma przekonanie do swoich racji. Nie obawiaj się wychodzić z inicjatywą, bo to przyniesie pozytywne rezultaty i pogłębienie więzi z osobą, na której Ci zależy. Panie spod znaku Wagi mogą interesować się mężczyzną, który żywi uczucie do innej kobiety. Nie ma sensu angażować się emocjonalnie, bo nawet jeśli sama zaproponujesz mu randkę, sercem i duchem będzie przy innej. Przed Tobą wiele interesujących znajomości zawodowych opartych na przyjaźniach.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - WAGA od 29 kwietnia do 5 maja

W pracy zawodowej możesz zetknąć się z osobą, która przyniesie Ci jakiegoś rodzaju komplikacje lub problemy. Nie braknie Ci poczucia humoru i optymizmu w codziennym nastawieniu do spraw, jednak wydarzy się coś, co może wywołać wiele niejasności. Możliwe kontakty z poważnym kontrahentem lub osobą z przeszłości, która była istotnym kontaktem zawodowym. Dobrze przemyśl, zanim podejmiesz się zadania, które będzie wiązać się z osobą, której zależy mocno na rezultatach i nie będzie mieć skrupułów, aby wykorzystać Twoje umiejętności do granic możliwości, co może wyczerpać Twoje siły lub będzie wymagało poświęcenia się ponad miarę. Możliwe błędy lub niespełnione ambicje, a rozwój wydarzeń będzie zależy od różnych sytuacji. W sferze prywatnej staniesz się bardziej podejrzliwy i nieufny i zaczniesz zwracać uwagę na każde słowo.

Niewłaściwy czas na plotkowanie o innych, a nawet zajdzie potrzeba chronienia prywatności swojego przyjaciela. Możesz mieć styczność z osobą, co do której nie będziesz wiedział, co o niej sądzić i niespodziewanie mogą wyjść na jaw fakty, które wywołają potrzebę postawienia granic, aby nie ingerować bardziej w sferę prywatną bliskich Ci osób. Możesz również mieć potrzebę chronienia własnej prywatności i trudno będzie zdobyć Twoje zaufanie, nawet jeśli druga osoba będzie starać się rozmawiać z Tobą miło i dyplomatycznie, aby się czegoś dowiedzieć.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - WAGA od 22 do 28 kwietnia

Choć w nadchodzący tydzień wejdziesz z bardzo pozytywnym nastawieniem, wewnętrzną równowagą i przekonaniem, że w idealnie dobranym momencie bierzesz się za realizacje określonych zadań, więc nic nie powinno stanąć Ci na przeszkodzie, w praktyce okaże się, że jesteś zdany w dużej mierze na pracę innych. Praca zespołowa lub niedociągnięcia ze strony innych osób mogą wpłynąć ograniczająco również na Ciebie. Postaraj się bardziej wnikliwie przyjrzeć się problemom, jakie się pojawią, gdyż możesz nie zauważać istotnych kwestii. Może wyjść na jaw, że w Twojej firmie pewne sytuacje wynikają z sympatii lub antypatii wśród pracowników lub w układach zawodowych z innymi firmami i w najbliższym czasie się to nie zmieni. Postaraj się to wykorzystać, jeśli istnieje taka możliwość, bo w przeciwnym razie prywatne kontakty i spięcia będą rzutować na pracę lub braknie elastyczności. W sferze uczuciowej nie nastawiaj się na poważne  znajomości. Flirty i miłe rozmowy są możliwe, ale nie angażuj się w znajomość z gawędziarzem, który zniknie z Twojego życia, nim tydzień ten się zakończy. Nie zdradzaj każdego swojego przemyślenia, jakie się pojawi, gdyż nie będzie to znajomość, która będzie kontynuowana. Nie dowierzaj starym znajomym, jeśli będą twierdzić, że od teraz będziecie w stałym kontakcie. Obietnice mogą nie zostać spełnione, choć jeśli podejdziesz swobodnie do wydarzeń, możesz odebrać takie kontakty jako odprężające

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga – od 15 do 21 kwietnia

W sprawach zawodowych będziesz kimś, na kim można się oprzeć w firma.  Będziesz w tym tygodniu, wybitnie podatny na wszelkie zauroczenia. Twoja idealizacja świata może jednak być zgubna dla Ciebie. Istnieje niebezpieczeństwo, że zaangażujesz się niepotrzebnie. Uważaj na osoby spod znaku Ryb. Mogą zabrać Ciebie w swój świat, ale ciężko będzie wrócić.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Waga – od 8 do 14 kwietnia

Możliwe błędy lub niespełnione ambicje, a rozwój wydarzeń będzie zależy od różnych sytuacji. W sferze prywatnej staniesz się bardziej podejrzliwy i nieufny i zaczniesz zwracać uwagę na każde słowo. Niewłaściwy czas na plotkowanie o innych, a nawet zajdzie potrzeba chronienia prywatności swojego przyjaciela. Możesz mieć styczność z osobą, co do której nie będziesz wiedział, co o niej sądzić i niespodziewanie mogą wyjść na jaw fakty, które wywołają potrzebę postawienia granic, aby nie ingerować bardziej w sferę prywatną bliskich Ci osób. Możesz również mieć potrzebę chronienia własnej prywatności i trudno będzie zdobyć Twoje zaufanie, nawet jeśli druga osoba będzie starać się rozmawiać z Tobą miło i dyplomatycznie, aby się czegoś dowiedzieć.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Waga od 1 do 7 kwietnia

W sprawach sercowych  wszystko zależy od waszego zaangażowania. Czasem warto zawalczyć o miłość i związek  i stabilizację. Sprawy finansowo zawodowe.
Bardzo dobre okres. Pojawi się wiele nowych możliwości i szans. Wszystkie plany i założenia zostaną zrealizowane. W zdrowiu nastąpi znaczna poprawa samopoczucia.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Waga od 25 do 31 marca

W pracy zawodowej możesz zetknąć się z osobą, która przyniesie Ci jakiegoś rodzaju komplikacje lub problemy. Nie braknie Ci poczucia humoru i optymizmu w codziennym nastawieniu do spraw, jednak wydarzy się coś, co może wywołać wiele niejasności. Możliwe kontakty z poważnym kontrahentem lub osobą z przeszłości, która była istotnym kontaktem zawodowym. Okres nie sprzyja związkom. Wagi raczej miłości życia nie spotkają. Niektóre wagi złożą obietnice, których nie będą w stanie dotrzymać. Druga połowa miesiąca to mniejsza popularność w towarzystwie i jeszcze mniejsza szansa na miłość. Nie warto trwać w nieudanych związkach. Trzeba jednak cierpliwości, bo nowa relacja raczej w tym miesiącu nie jest możliwa.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Waga, od 18 do 24 marca

Wagi pomyślcie o chwili odpoczynku w tym tygodniu możecie czuć się przemęczone fizycznie wasz kręgosłup będzie osłabiony. Zdrowy ruch na świeżym powietrzu i odpoczynek będzie wam potrzebny. Uczuciowo wszystko powinno rozkwitać! Dobry czas na zaplanowanie rodziny. Samotne wagi powinny wziąć sprawy w swoje ręce i złapać swoje szczęście. W pracy i finansach poprawa, możliwe podpisanie korzystnych umów.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

W tym tygodniu wykażesz się sporą determinacją w realizacji swoich celów zawodowych. Postaraj się przed wszystkim na zmianę otoczenia. Staraj się, by w Twoim gronie przybywało coraz to więcej sensownych osób. Samotne Wagi mogą liczyć na spore urozmaicenie życia intymnego.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

Nie bierz na siebie zbyt dużej odpowiedzialności. W pracy ciągle coś cię pozytywnie będzie zaskakiwać. Współpraca z ludźmi ułoży się dobrze. Wagi będące w związkach chcieliby zachować chociaż troszeczkę dla siebie intymności , bycia razem , ale jakieś przeszkody nie pozwalają na to , co może doprowadzać do konfliktów . Partner może tez być niezbyt czuły i stwarzać ograniczenia i dystans. Single Wagi już tak się zasiedziały , staliście się wygodni , że pomimo iż brak tej drugiej osoby, to nic z tym nie robicie. Tydzień randkowy, zmysłowy i z niespodziankami.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji czy nastroju bo szybko znajdziesz się w ślepej uliczce . Wybierz się na daleki spacer, ogranicz używki nawet te typu kawa. W uczuciach sielankowy tydzień , partner nie raz mile zaskoczy. Zawodowo podpiszesz ważną umowę współpracy .Ona może procentować na przyszłość. Staraj się nie ulegać zachciankom podniebienia.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

Nie zawracaj w tym tygodniu z obranego przez Ciebie kierunku. Prądy niosą Cię w odpowiednią dla Ciebie stronę. W sprawach zawodowych podejmuj ryzyko. Sukces przyniesie Tobie spokojna praca i pomoc osób, które mają już swoje doświadczenia. Sprawy uczuć będą w tym tygodniu mniej Ciebie zajmować. Całą swoją uwagę skupisz na szlifowaniu swoich umiejętności biznesowych.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Będziecie nieco oderwane od rzeczywistości. Wasze myśli będą skupione na przeszłości. Będziecie analizować dawne związki partnerskie, popełnione błędy i to co mogliście naprawić. Zamiast tracić energie na to co już nie wróci i czego naprawić się nie da, zacznijcie wizualizować swoją przyszłość i na niej się skupcie.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - spotkania z różnymi ludźmi, o różnych poglądach nie zawsze zgodnych z Twoimi. Lepiej poczekać na lepszy okres, szkoda nerwów.

Uczucia - Niezbyt dobry czas na uczucia zarówno dla wolnych Wag jak i w tych związkach, nieporozumienia małżeńskie, wzajemnie obwiniania się, może terapia małżeńska poprawiła by sytuacje, trzeba to przedyskutować w spokoju.

Praca i finanse - Za duże wydatki na dom, poczekać, rozłożyć wydatki na raty w pracy małe problemy, spokój wskazany, nie podejmować decyzji pod wpływem emocji.

Zdrowie - Zdarzenia w pracy mogą trochę nadwyrężyć Wasze nerwy, lepiej nie nakręcać się tak tym co mówią inni i wrzucić na luz

Przesłanie anielskie - Patience - nadszedł czas na zdobycie wiedzy, nauki i zbierania informacji, należy cieszyć się z bycia uczniem, gdyż nabyta wiedze będzie można wykorzystać w przyszłych działaniach.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online