Horoskop tygodniowy - Wodnik od 22 do 28 lipca

W tym tygodniu  zadbaj o kontakty z płcią przeciwną. Znacząco podniosą Tobie poziom endorfin i pomogą zapomnieć o smutkach. Daj odpocząć ciału, a przede wszystkim swoim oczom. W tym okresie  możesz zakończyć wszelkie gnębiące myśli o braku satysfakcji  szczególnie w kwestiach zawodowych i finansowych. N a horyzoncie poprawa.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WODNIK od 15 do 21 lipca

Jeśli podejmiesz się z kimś współpracy, lub coś będzie opóźniać Twoje projekty, możesz próbować przyspieszyć bieg wydarzeń, przypomnieć się osobie, od której coś zależy itp. Z zewnątrz mogą docierać do Ciebie wiadomości, które mają na celu wzmożenie Twojej czujności, na temat prób wymuszenia czegoś na kimś z Twojej firmy. Wszelkiego rodzaju konfliktowe sytuacje, oparte na nieuczciwości, będą wyjaśniane, nawet jeśli w fazie początkowej wywoła to jeszcze większy konflikt lub zamieszanie. Choć Twoje umowy są stabilne, to jednak możesz mieć wrażenie, że pewne szczegóły są niejasne lub będziesz musiał poczekać na jakiegoś rodzaju wyjaśnienia. Choć nie ma przeciwwskazań do podpisywania wszelkich umów, to jednak nie spiesz się, zanim nie otrzymasz wszystkich potrzebnych informacji do oceny sytuacji. W życiu prywatnym sprawy rodzinne będą istotne. Ktoś spoza tego kręgu może podpytywać o dokumenty dotyczące spraw majątkowych lub wpisy notarialne, z nieuczciwymi intencjami, poszukując prywatnego zysku lub z niechęci do kogoś. Osoba z rodziny nie będzie chciała kontynuować tego rodzaju wścibskich rozmów. Single, które są w znajomościach, które ich interesują, mogą być otwarte na kontakt, choć nie zapowiada się na razie żadna stała relacja, a co najwyżej znajomość przerywana.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik od 8 do 14 lipca

Wodniki z początku znaku powinny uważać, bo los je może zaskoczyć za sprawą Urana. Te z drugiej dekady wsparte wpływem słońca wiele mogą zdziałać, bo energii im nie zabraknie. Te z końca znaku mogą myśleć o podróżach także dalszych. Warto by zdecydowały się na kontakty z zagranicą. Mogą też podpisać korzystne umowy.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 1 do 7 lipca 
 
W sferze zawodowej może nadejść inspirujący pomysł ze strony kobiety. Sam pomysł okaże się bardzo dobry, ale trudno będzie w najbliższym czasie zrealizować go w taki sposób, aby przyniósł pożądany efekt. Przemyśl swoje działanie, zanim podejmiesz się konkretnych kroków. Z różnych powodów może nie przynieść to efektu, jakiego się spodziewasz. Mimo to będziesz miał sporą energię w nadchodzących dniach, aby realizować swoje zamierzenia, nie braknie Ci mobilizacji i motywacji, a dobra i jasna komunikatywność wesprze Twoją aktywność. Jeśli Twoje zamiary zależą od pozyskania klienta czy inwestora, to bez obniżenia ceny lub kosztów projektu nie uda się osiągnąć celu.

W sferze prywatnej zwróć uwagę na kobietę w swym otoczeniu, przez którą inne osoby zaczynają okazywać sobie nieszczerość, a nawet manipulują faktami tak, aby wywrzeć wrażenie na innych. Będzie to osoba pewna siebie, która swym zachowaniem prowokuje utajoną rywalizację i porównywanie się, co źle wpłynie na grupę osób. Przyjmiesz ostrożną postawę wobec takich zachowań. Pewnym osobom warto przyjrzeć się jeszcze raz, bo został popełniony błąd w ocenie sytuacji jeszcze w przeszłości. Panowie Wodniki mogą odczuć pewną presję ze strony ciekawskich osób, które zechcą dowiedzieć się czegoś o ich sprawach. Single wycofają się ze znajomości, które ich nie przekonują.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 24 do 30 czerwca 

W nadchodzących dniach spodziewaj się harmonijnych kontaktów z innymi osobami i jeśli ktoś coś Ci obiecał, to z pewnością dotrzyma słowa. Racjonalnie przeanalizuj sprawy, którymi zechcesz się zająć i nie nastawiaj się na to, że nie uda się zrealizować planów. Możesz zaufać osobom, które zgodziły się zatroszczyć o pewne kwestie. Łatwo znajdziesz kogoś w swym gronie, kto zaangażuje się w rozwiązywanie wszelakich komplikacji. Zachowaj spokój i zatroszcz się o dobre samopoczucie. Jeśli planujesz samodzielnie działać w różnych sprawach codziennych, może okazać się, że pojawi się ktoś, kto chętnie będzie towarzyszył Ci we wszystkim, czym się zajmiesz. Mogą to być sprawy urzędowe dla niektórych Wodników lub wszelkie inne, które wymagają racjonalnych przemyśleń i decyzji. 

W sferze zawodowej możesz poczuć więcej swobody i odprężenia, jeśli miałeś stresujące sytuacje. Oprzyj się na doświadczeniu i wiedzy płynącej z przeszłych wydarzeń. Możesz miło się zaskoczyć tym, że doceni Cię osoba, po której się tego nie spodziewałeś. Nie jest to dobry moment, aby analizować głębiej sprawy całej swojej firmy czy osób zatrudnionych, gdyż tutaj braknie Ci wiedzy, aby cokolwiek rzetelnie ocenić. To tydzień kontaktów, które jednak będziesz musiał sam zainicjować, jeśli Ci na nich zależy, ale też jest możliwe , że odezwie się do Ciebie ktoś, kto życzyłby sobie odnowić znajomość lub nawiązać współpracę.

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Wodnik - od 17 do 23 czerwca

Czas sprzyja intensywnej pracy nad tematami zawodowymi. Nie będziesz się nudził, jak zwykle. Twoje zadania będą n a tyle ciekawe, ze będziesz miał z nich prawdziwą, osobistą satysfakcje. Zachęcisz swoich kolegów do zmiany postawy n a bardziej aktywną. Ni e unikaj jednak angażowania się w sprawy rodzinne i osobiste.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Wodnik od 10 do 16 czerwca

Wodniki z początku znaku powinny uważać, bo los je może zaskoczyć za sprawą Urana. Te z drugiej dekady wsparte wpływem słońca wiele mogą zdziałać, bo energii im nie zabraknie. Te z końca znaku mogą myśleć o podróżach także dalszych. Warto by zdecydowały się na kontakty z zagranicą. Mogą też podpisać korzystne umowy.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 3 do 9 czerwca

To czas kończenia wszystkich znajomości powierzchownych z osobami zazdrosnymi, przeciwnymi Tobie, które źle Ci życzą i pozbawiają Cię energii lub bliskie Ci osoby. Wszystkie wartościowe relacje pozostaną, a nawet się wzmocnią. Decyzje o odseparowaniu się od pewnych osób pomogą odtruć Ci umysł i serce. Unikaj ludzi agresywnych energetycznie i zwróć uwagę, czy nie stwarzają problemów u osoby, którą powinieneś chronić.

Zamknij się na wszelkie kontakty niechciane, zwłaszcza w sytuacjach, gdy intuicja podpowiada Ci, że mają miejsce niejasne zdarzenia, z których może wyniknąć problem lub szkodliwa okoliczność. Jeśli zajmiesz się innymi sprawami w tym czasie, sytuacja samoistnie się rozwiąże i uzdrowi bez Twojego udziału pod warunkiem, że będziesz starannie selekcjonować swych przyjaciół lub znajomych. W sferze uczuciowej to czas robienia wszystkiego, co sprawia Ci frajdę. Spotykaj się z osobami, z którymi dobrze się czujesz i potraktuj to jak zobowiązanie wobec samego siebie.

Sprawi to, że Twoje emocje wrócą do równowagi, zwiększysz swoje zasoby energetyczne i poprawisz sobie nastrój. Potrzebujesz więcej zabawy i śmiechu na co dzień. Nie traktuj wszystkiego zbyt serio i wybieraj taką formę spędzania wolnego czasu, która zaspokoi tą potrzebę. Dopóki czujesz radość i cieszysz się tym, jak lub z kim spędzasz swój czas, jesteś na właściwej drodze. Twoi bliscy potrzebują tego samego.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 27 maja do 2 czerwca

W pracy będziesz umiał połączyć pasję ze swobodnym podejściem do zadań zawodowych. Nie powinieneś odczuć stresu, a jednocześnie nie braknie Ci zaangażowania. Wszelkie zadania powinieneś ukończyć w terminie, nawet jeśli będzie trzeba po kimś poprawiać pewne projekty. Kogoś może braknąć w Twym gronie zawodowym, ale nie skomplikuje Ci to niczego i podejdziesz z tolerancją i pogodą ducha do wydarzeń. W majówkę słuchaj swojej intuicji, a podpowie Ci jak ułożyć sobie plan dnia, żeby ten czas minął tak, jakbyś tego chciał. Jeśli w tym czasie pracujesz, mogą napłynąć wiadomości, które będą istotne. Jedyne, na co powinieneś zwrócić uwagę, to czy nie robisz na kimś wrażenia osoby o złych intencjach, o czym nie masz pojęcia i nie zdajesz sobie z tego sprawy lub może się zdarzyć, że ktoś postąpi złośliwie lub ironicznie, a Ty nawet tego nie zauważysz. W partnerstwie to czas rozmów o dzieciach, ale bardziej prawdopodobne jest, że tego rodzaju rozmowy będziesz przeprowadzać z kobietami. To w żeńskim gronie mogą pojawiać się takie tematy lub dojdzie do spotkań towarzyskich z dziećmi. Możecie dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami na rozwiązanie ewentualnych problemów lub sposobami na lepsze porozumienie z dzieckiem. Single panowie mogą zrezygnować ze znajomości z paniami, które ich zdaniem mają trudny charakter. Znajomości singielek osłabną w wyniku ingerencji osób trzecich lub ich własnych decyzji.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 20 do 26 maja

W sprawach zawodowych nie braknie w nadchodzącym czasie energii, pasji, zaangażowania i kreatywności, co wywoła nie tylko doskonałe samopoczucie, ale również i przyniesie satysfakcję z wykonanych zadań. To korzystny tydzień dla wszelkich kontaktów zawodowych, do których podejdziesz ze swobodą i dużą tolerancją wobec potrzeb i oczekiwań innych. Będzie to tydzień mobilizujący ale nawet przy dużym  zaangażowaniu w cele, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, będziesz musiał skupić się wyłącznie na projektach zawodowych z wyłączeniem emocji osobistych oraz unikać zajmowania się prywatnymi sprawami innych osób, nawet jeśli będziesz czuć potrzebę pomocy innym.

W sferze uczuciowej single nie będą otwarte na nowe znajomości, a nawet mogą mieć sprzeczne przemyślenia na ten temat lub czuć się zrażone wydarzeniami, które miały miejsce wcześniej. To czas by zakończyć nieudane relacje.  Jeśli pewne znajomości nie spełniają Twoich oczekiwań czy priorytetów, nie zawahasz się zakończyć je, choć licz się z powrotami osób z przeszłości, które nie zawsze będą miały dobre zamiary. W Twoim otoczeniu znajduje się osoba przyjaźnie nastawiona, która może się nie ujawniać i nie będzie szukać kontaktu. Szacunek będzie dla Ciebie istotniejszy niż gołosłowne deklaracje. W stałych związkach czas stabilny.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik – od 13 do 19 maja

Twoje optymistyczne nastawienie do ludzi może nie wystarczyć, by zdobyć ich przychylność. Jeśli kogoś obraziłeś, będziesz musiał dobrze dobierać słowa, być poprawić złe kontakty wszelkie kwestie dotyczące motywacji będą dla Ciebie istotne. W sprawach finansowych możesz liczyć na dobrą passę. Zaplanuj zawodowe spotkania.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 6 do 12 maja

Może braknąć Ci wyzwań zawodowych w najbliższym czasie, a rutyna nie będzie Ci służyć. Pojawią się interesujące idee, które mogą Cię zaangażować, ale realizować będziesz je po zastanowieniu, cierpliwie i metodycznie. To dobry czas do nawiązywania współpracy i podejmowania się nowych działań czy podpisywania umów, ale zachowaj ostrożność w ocenie sytuacji, gdyż dodatkowe szanse i możliwości, jakie się pojawią, mogą nie dojść do skutku lub szybko znikną na skutek nieuczciwych działań innych, którzy ucieszą się, gdy nie uda Ci się zrealizować celu. Osoby Cię otaczające mogą mieć inne motywy, niż Ci się wydaje. W sferze prywatnej to czas miły dla rodziny i bliskich, choć mogą mieć miejsce sprawy, o których nie wiesz. Twój partner z przyczyn niezależnych od niego może nie mieć czasu dla Ciebie, choć powinien znaleźć go dla dzieci. Zatroszcz się o potrzeby swych bliskich, bo w dużej mierze od Twojego nastawienia będzie zależało, jak uda się poukładać sprawy rodzinne i to Ty będziesz osobą, której zrozumienie dla sytuacji i cieple podejście do innych, przyniesie pozytywne rezultaty. Single będą miały trudność, aby rozwijać swoje świeże znajomości, jeśli w pobliżu mają osobę tej samej płci, która dyskretnie rywalizuje z nimi o uczucia, co może w rezultacie spowodować zastój sytuacji, wiele konfliktów i nieporozumień, a do tego mogą się nałożyć prywatne problemy na tle zazdrości u innych osób, które również znajdą się w centrum wydarzeń.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 29 kwietnia do 5 maja

Zwróć uwagę na szczegóły, bo w pracy zetkniesz się z zadaniem, w którym łatwo będzie popełnić błąd ze względu na czyjąś nieuczciwość lub lekceważenie Twojej osoby. Nie działaj nawykowo, a bez problemu uda Ci się wyłowić niejasność i przezwyciężyć trudności oraz pomyślnie zrealizować cele. Łatwo osiągniesz zadowalające rezultaty pracując samodzielnie. Możesz robić wrażenie osoby towarzyskiej w pracy, a w rzeczywistości Twoje zajęcia będą wymagały skupienia, wnikliwej analizy i wypracowania sobie własnych metod w oparciu o prywatne doświadczenia.

Chwilowe sytuacje, które wniosą komplikacje ze względu na brak dobrej woli osoby, z którą współpracujesz, nie zaważą na rezultatach i szybko odzyskasz dobry nastrój, a wydarzenia przyniosą Ci powody do radości. W sferze prywatnej możesz liczyć na miłą znajomość przyjacielską z drugą osobą o cierpliwym usposobieniu, z którą będzie Ci się miło rozmawiać.

Tydzień ten może przynieść okoliczności, które sprawią, że będziesz utrzymywać kontakty przerywane ze znajomymi ze względu na różne niedogodności. Poczucie humoru okaże się pomocne w przypadku wszelkich sytuacji, które Ci się nie spodobają, abyś nie przenosił ich na relacje prywatne. Pod koniec tygodnia możesz odkryć przypadkiem coś, co Cię zaskoczy, a będzie dotyczyć plotek lub pogłosek na jakiś temat.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - WODNIK- ARCHANIOŁ RAFAŁ

Pomogę Ci leczyć siebie i innych, bo tak jak ja, jesteś uzdrowicielem, pomogę Ci leczyć własne ciało i ciała innych. Otaczam fizyczne dolegliwości moją leczniczą mocą w postaci szmaragdowozielonego światła, a energia ta jest wchłaniana tam, gdzie jest potrzebna. Przemawiam do uzdrowicieli poprzez ich myśli i uczucia. Twoim przeznaczeniem jest zostać uzdrowicielem, a ja pomogę Ci sobie to uświadomić, mogę również pomoc Ci przy wyborze dziedziny, którą powinieneś się zająć, ,poprowadzę Cię przez wszystkie zawiłości Twojej kariery jako uzdrowiciela, jeśli potrzebujesz pomocy wezwij mnie, a przybędę natychmiast.   

Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Wodnik – od 15 do 21 kwietnia

Nie obawiaj się trudnych kontaktów z osobami, których nie znasz. Życie zmusi Ciebie, w tym tygodniu do wielu konfrontacji. Szczególnie ważny będzie obszar pracy, w której będzie z musiał dogadać się z osobami trochę z innej bajki. Skróć dystans, wejdź w cudzą skórę, a wszystko pójdzie idealnie. Szef nagrodzi Twoje starania.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Wodnik – od 8 do 14 kwietnia

Chwilowe sytuacje, które wniosą komplikacje ze względu na brak dobrej woli osoby, z którą współpracujesz, nie zaważą na rezultatach i szybko odzyskasz dobry nastrój, a wydarzenia przyniosą Ci powody do radości. W sferze prywatnej możesz liczyć na miłą znajomość przyjacielską z drugą osobą o cierpliwym usposobieniu, z którą będzie Ci się miło rozmawiać. Tydzień ten może przynieść okoliczności, które sprawią, że będziesz utrzymywać kontakty przerywane ze znajomymi ze względu na różne niedogodności. Poczucie humoru okaże się pomocne w przypadku wszelkich sytuacji, które Ci się nie spodobają, abyś nie przenosił ich na relacje prywatne. Pod koniec tygodnia możesz odkryć przypadkiem coś, co Cię zaskoczy, a będzie dotyczyć plotek lub pogłosek na jakiś temat.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Wodnik od 1 do 7 kwietnia

W uczuciach  to czas, gdzie będzie rządziła  Wami zazdrość i zaborczość, spowodowana strachem przed utratą. Pamiętaj  jednak że lęki są tylko w waszej głowie.
Finanse i sprawy zawodowe. Pojawią się nowe możliwości i propozycje. Duże pieniądze na horyzoncie. Zdrowie. Uważaj na wątrobę żołądek i jelita.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Wodnik od 25 do 31 marca

Możesz mieć skłonność do przywiązywania przesadnej wagi do szczegółów, co może prowadzić do nadmiernej wybuchowości we wszelkich dyskusjach odbywających się w miejscu pracy. Staraj się nie wyolbrzymiać problemów i nie kierować impulsem, bo doprowadzi to ostatecznie do pochopnych decyzji lub wrażenia, że jesteś osobą konfliktową, podczas gdy problemy okażą się dużo mniej poważne, niż może się to początkowo wydawać. Wodniki potrzebują odmiany i powinny robić wszystko by żadna randka nie była taka sama. Warto by szukały niezwykłych znajomości i oryginalnych miejsc na randki. Inwencja i energia powinny niektórych zachwycić. To nie jest jednak miesiąc na deklaracje dozgonnych uczuć. Więcej będzie zabawy niż poważnych uczuć.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Wodnik, od 18 do 24 marca

W związkach  możliwe problemy a nawet burzliwe rozstania, jednak pamiętajcie gdy kończy się coś .. to zaczyna się nowe może właśnie tego potrzebujecie!? Wodniki nie taki "Diabeł straszny" zamiast się zadręczać spróbujcie popatrzeć na problem obiektywnie z innej strony, a okaże się, że w cale nie jest tak poważny jak by się wydawało i ma swoje blaski. Rozmowa z przyjacielem czy kimś bliskim na pewno pomoże. W finansowo przypływy jeśli myślicie o założeniu własnej działalności czy połączeniu firm a nawet zmianę profesji to jak najbardziej działajcie to dobry czas na tego typu ruchy.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Tydzień przyniesie wiele możliwości wejścia w jakieś nieformalne układy.  Uważaj, czy Twój wybór jest słuszny. W sprawach zawodowych może panować pewne zamieszanie związane z niedoinformowaniem Ciebie o jakiś ważnych zmianach.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

Tydzień  przyniesie trochę niejasnych sytuacji. Ktoś może się z jakiejś umowy wycofać, nie opłacić faktury albo wymusić nowe warunki umowy. Dopiero od weekendu dobre wieści i los sypnie też groszem. Trafi się jakaś okazja by zarobić dobre pieniądze. Bezrobotni mają szansę w tym tygodniu na dobrą pracę. W miłości los zawróci cię do wszystkiego czego nie załatwiłeś i nauczy pokory. Single pamiętajcie nic tak nie rozpala zmysłów jak taniec a więc jeśli jesteś samotna szukaj drugiej połówki tam gdzie tance i zabawa- na parkiecie.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Będziesz podatny na negatywne wpływy. Odpuść sobie kontakty z ludźmi jakich nie lubisz czy źle odbierasz, zwłaszcza takich co maja skłonności do "podkradania' energii a jeśli spotkania z nimi to konieczność , to prawidłowo się zabezpiecz przed tym agrafką albo zapytaj mnie jak. Dobry tydzień na podróże, otrzymasz też niespodziewane lub długo wyczekiwane pieniądze. Poświeć też czas na pielęgnację związku.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

Ktoś będzie chciał byś zmienił swój styl i sposób reagowania na sprawy zawodowo. Wykorzystaj dziś jednak swój czar i urok, by przekonać innych do swego punktu widzenia. Osoby płci przeciwnej będą zafascynowane Twoją prostolinijną i szczerą postawą. Nie będziesz tez naczekać się na problemy związane z płynnością Twojego konta.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Wodniki skupią się na poszerzeniu wiedzy. Znajdziecie wolny czas i być może sięgniecie w końcu po książkę którą planowaliście już dawno przeczytać. Zaczniecie poszukiwanie nowych zainteresowań. Możliwe odkrycie nowych talentów, dzięki którym zostanie zauważeni.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - lepiej przełożyć na późniejszy okres, niezadowolenie w tym czasie z życia towarzyskiego.

Uczucia - Może nastąpić różnica zdań i nieporozumienia w związkach i parach, nie za ciekawy okres dla tego znaku.

Praca i finanse - nie jest to tez dobry czas dla finansów i pracy, można coś za bardzo lekkomyślnie podjąć w związku z praca, a i finanse mogą bardzo nadszarpnąć kieszeń przez lekkomyślne wydatki

Zdrowie - nawet nie najgorsze, ale pod koniec miesiąca może się pogorszyć.

Przesłanie anielskie - Isabella - dobry czas by podjąć nowe wyzwania, Twoje nadzieje się spełnia, wsłuchaj się w rytm swojego serca, a wszystko się uda.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online